Wakacje zimą – gdzie pojechać?

Planujesz zimowe wakacje? Masz przed sobą wiele możliwości. W okresie zimowym znane biura podróży chętnie kuszą promocyjnymi ofertami, dzięki którym możesz zwiedzać świat w przystępnej cenie.

Gdzie warto się wybrać na urlop zimą?

Jednym z najciekawszych rozwiazań dla amatorów zimowych wakacji są egzotyczne podróże. Dzięki nim możesz choć na chwilę zapomnieć w panujących w kraju chłodach i nacieszyć się słońcem. Możesz też postawić na wypoczynek w tych regionach świata, w których zawsze panuje wiosenna pogoda. Co znane biura podróży proponują turystom na zimowe wakacje? Od lat jednym z najpopularniejszych kierunków zimowych podróży są Wyspy Kanaryjskie, nie bez powodu określane mianem krainy, w której panuje wieczna wiosna. Popularny jest także kierunek Kenia – co warto zobaczyć w Kenii? Wejdź i sprawdź.

A może inne miejsca docelowe za granicą?

Dla tych, którzy wolą bardziej egzotyczne klimaty, świetną propozycją może się okazać zimowy urlop w Meksyku lub na Kubie. W okresie zimowym zwiększa się też zainteresowanie podróżami do Izraela, na terenie którego nie brak ważnych ośrodków pielgrzymkowych oraz miejsc mogących zachwycić wszystkich miłośników historii. Krajem, na terenie którego turyści chętnie przebywają i latem, i zimą, jest Egipt. Gdy upał nie męczy, zwiedzanie słynnych piramid i ważnych stanowisk archeologicznych staje się o wiele ciekawsze.

Popularnym kierunkiem podróży w okresie zimowym są też Zjednoczone Emiraty Arabskie. Kraj ten znany jest z luksusowych hoteli, pięknych plaż i atrakcji turystycznych, dzięki którym cała rodzina może spędzić czas w ciekawy i przyjemny sposób. A że biura podróży ostatnio chętnie stawiają na ten kierunek, atrakcyjnych propozycji na zimowe wakacje w Emiratach z pewnością nie zabraknie.