Klekotki SPA & Resort – Twoje miejsce na relaks i odnowę

Klekotki SPA & Resort to wyjątkowe miejsce, gdzie możesz zanurzyć się w doświadczeniu relaksu, dziewiczej natury i odnowy biologicznej. Położone w ramionach 600-letniego dębu, SPA otoczone jest spokojnymi lasami i łąkami, jeziorem oraz bogatą fauną. To doskonałe miejsce na letni wypoczynek, jak i weekendowy wyjazd za miasto. Tutaj każdy wypocznie oraz odnajdzie wewnętrzny spokój i harmonię.

Atrakcje na miejscu – aktywność wśród natury

Klekotki SPA & Resort oferuje wiele atrakcji, które umilą Twój pobyt. Dla miłośników aktywnego wypoczynku dostępne są rowery, które umożliwiają wycieczki po okolicznym, rozległym i spokojnym lesie. Rowerki wodne na pobliskim jeziorku to kolejna propozycja na aktywne spędzenie czasu. Na terenie ośrodka znajdziemy również korty tenisowe i wiele innych atrakcji, stworzonych zarówno dla miłośników sportu jak i bardziej leniwego wypoczynku.

Wieczorem, po dniu pełnym wrażeń, można zorganizować ognisko i cieszyć się spokojem mazurskiej nocy. Dla tych, którzy wolą ciepło domowego ogniska, dostępna jest sala kominkowa, gdzie przy dźwiękach strzelającego drewna i spokojnej muzyki, można zrelaksować się i odpocząć.

SPA – miejsce odnowy i relaksu

Klekotki SPA & Resort to miejsce, gdzie można zadbać o swoje ciało i ducha. Dostępna jest sauna sucha, sauna parowa oraz jacuzzi, które umożliwiają pełen relaks i regenerację. W strefie wellness można skorzystać z licznych zabiegów, które pomogą odzyskać równowagę i harmonię.

W ofercie SPA znajdują się także japońskie rytuały, masaże i kąpiele, które czerpią z tradycji Kraju Kwitnącej Wiśni. To prawdziwa podróż do japońskiego świata relaksu i odnowy, która pozwoli Ci na chwilę zapomnieć o codziennych troskach.

Pokoje, apartamenty i domki na Mazurach

Klekotki SPA & Resort oferuje komfortowe warunki noclegowe. Do dyspozycji gości są pokoje i apartamenty, które łączą w sobie komfort i funkcjonalność. Każdy z nich został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalny komfort i satysfakcję z pobytu.

Niedawno oddane do użytku domki to propozycja dla tych, którzy cenią sobie prywatność i bliskość natury. Każdy domek jest w pełni wyposażony i zapewnia wygodny wypoczynek w otoczeniu mazurskiej przyrody.